Archiv pro rubriku: Fotogalerie

Rekonstrukce komínů na Valšovkách

OLYMPUS DIGITAL CAMERANa Valšovkách proběhla rekonstrukce komínů.  V tuto chvíli máme komíny vyvložkované, ve všech místnostech vyměněné kouřovody a jedny nové kamna na čtyřce. Zbývají nám už jen drobné úpravy na jednotlivých pokojích – větší plechy pod kamna a úprava sušáků a budníků na dřevo. A samozřejmě velký úklid. Děkujeme touto cestou našim členům –  Janu Duškovi, Jarce Vančurové a Tomáši Přibylovi za obětavou pomoc při této rekonstrukci.

Fotky z této rekonstrukce naleznete zde.

Přes tři jezy

Kdo nejel, může opravdu litovat. Krásné počasí, zajímavý pohled na Prahu, výlet po Čertovce a 3 opravdu pěkné jezy. Kliknutím na obrázek se dostaneš na fotky a video

3 jezy

Ohře s OLT 20. – 22.6.2014

Cover

Náš vodácký výlet na Ohři se opravdu vydařil. V kempu ve Vojkovicích tekla z kohoutků matonka grátis, což se výrazně podepsalo na chuti kávy a zažívacích potížích některých členů výpravy. V řece teklo vody o kousek méně než by bylo ideální, ale na celkovém dojmu z výletu se to nepodepsalo. Naopak. Proplouvání peřejí bylo dobrodružnější a háčkové měli opravdu napilno v hlášení kamenů. A napít jsme se samozřejmě taky nezapomněli a absolvovali jsme dva „veselé“ večírky – ten páteční končil v sobotu kolem šesté ráno, takže někteří se stačili vyspat a ještě se zapojit 🙂 (a někteří se nevyspali).