Archiv pro rubriku: fotoalbum rajče

fotoalbum rajče

Ahoj,

tohle je nové fotoalbum. Jedná se o službu ,,rajče“ a najdete jí na adrese: http://valsovky.rajce.idnes.cz. Naše staré, dobré fotolabum je zde: http://www.valsovky.estranky.cz/fotoalbum. Nové fotoalbum poskytuje možnost přidávat fotky kdykoliv, kdekoliv a komukoliv, stačí být online. Nové fotoalbum si dále klade za cíl fotografie z rozličných zdrojů přehledně shromáždit na jednom místě.

Přihlašovací údaje jsou: olt@volny.cz a heslo: /jak říkáme naší společenské místnosti?/. Vše potřebné jakožto informace o přidávání nových alb, jejich editaci a podobně se dozvíte na ,,rajčeti“.

Vkládání alb se řídí následujícími pravidly a jejich dodržování je závazné:

1) Název – Stručný, výstižný, jasný a ve formátu:  rok_měsíc_den – rok_měsíc_den//Název_Autor. Příklad: 2009_01_16 – 2009_01_18//Víkend_Česnek Mirek. Objeví-li se před názvem vaší galerie ještě nějaké číslo, ponechejte jej tam. V budoucnu bude toto složit k účelům dočasného zvýraznění fotek.

2) Promazávat – Důkladně promazávejte a oddělujte zrno od plev! Ať se nám tam nekupí přehršel nicneříkajících fotek. V ideálním případě své fotografie můžete pojmenovávat. Naše ,,rajče“ tak bude perfektním ,,poselstvím budoucím generacím“ .., a nebo i generaci naší, až se za pár let dostaví skleróza.

3) Nezasahujte, prosím, jakkoliv do alb vámi nezaložených. Svůj záměr zasáhnout do cizí galerie případně nejdříve konzultujte s výborem.

Pokud si budete přát zvýraznit nějaké album odkazem a obrázkem na stránkách, napište o tom výboru, přiložte fotku, která bude reprezentační, a doufejte.

Další fotogalerie valšováku: http://valsovky.xf.cz/index.htm