Pravidla brigád

Usnesením Konference delegátů oddílů TJ k významné změně v pravidlech pro brigády. Konference schválila změnu : „ Základní brigádnickou povinnost člena TJ lze odpracovat ve všech areálech TJ Kotva Braník.“

V praxi to znamená, že každý člen TJ má volbu, zda si svou 5-ti hodinovou základní brigádnickou povinnost odpracuje v loděnici nebo na Valšovkách. Tedy i dorost, ženy a také členové ostatních oddílů.
V souvislosti s tím rozhodl výbor OLT o úpravě brigádnické povinnosti pro muže od 18-ti do 60-ti let věku a to snížením brigádnické povinnosti člena OLT z 16-ti hodin na hodin 11.
Podrobnější pravidla pro brigády naleznete v odkazu zde.
Předpokládám, že možnost odpracovat si 5 hodin na Valšovkách hodně z Vás využije. Zároveň to pro mě bude znamenat více práce a tak Vás prosím o nahlášení termínu, kdy budete chtít jet na brigádu s dostatečným předstihem. Při plánování termínu brigády berte prosím ohled na dovolenkové pobyty a využívejte hlavně jarní a podzimní víkendy.
Výbor OLT si vyhrazuje právo k odmítnutí žádosti o odpracování základní brigádnické povinnosti na Valšovkách z důvodu nedostatku smysluplné práce. Brigádnické práce prováděné v TJ budou prováděné v součinnosti s VTJ.